BLUE HOUSEapartmány Sevid »

APARTMÁNY

Apartmány Blue House jsou po celkové rekonstrukci, vybaveny novým nábytkem a spotřebiči. Je možné využít dva apartmány - jeden větší a druhý menší. Oba apartmány mají velké venkovní terasy se zahradním nábytkem. K dispozici jsou i plážová lehátka, venkovní sprcha a prostorný gril s posezením.

Malý apartmán

malý apartmán Sevid, Blue House

Malý apartmán je vhodný pro 2 osoby. Jednopokojový byt s oddělenou koupelnou se záchodem, bidetem a sprchovým koutem se skládá z ložnice a kuchyňského koutu. Manželská postel je povlečená, k dispozici jsou také ručníky a kuchyňské utěrky. Francouzským oknem u postele se dostanete na terasu s výhledem na moře a zahradu, na níž najdete i venkovní posezení. Celkově je apartmán i přes hlavní sezonu krytý před prudkým sluncem, a je tak příjemně chladný.

Kuchyň je plně vybavena nádobím, sklokeramickou deskou, varnou konvicí a velkou lednicí a mrazákem. V apartmánu je klimatizace a v oknech sítě proti hmyzu. V kuchyni se nachází jídelní stůl. Pro odložení oblečení a zavazadel jsou při stěnách umístěné prostorné skříně.

Cena za malý apartmán je 65 EUR/den. V ceně je zahrnuta místní pobytová taxa, DPH a wi-fi.

Další fotky

Velký apartmán

malý apartmán Sevid, Blue House

Velký apartmán je určen maximálně pro 6 osob. Ve třípokojovém apartmánu najdete 2 ložnice - jednu s manželskou postelí a druhou se dvěma oddělenými postelemi, prostorný obývací pokoj s kuchyní a oddělenou koupelnu se záchodem a sprchovým koutem. V obývacím pokoji je velký gauč s možností rozložení na plnohodnotnou postel pro dvě osoby. Vchod do apartmánu se nachází na oddělené terase s výhledem na moře a zahradu. Samozřejmostí je i venkovní posezení.

Postele jsou povlečené, k dispozici jsou také ručníky a kuchyňské utěrky. Kuchyň je plně vybavena nádobím, troubou, sklokeramickou deskou, varnou konvicí a velkou lednicí a mrazákem. V kuchyni se nachází i velký jídelní stůl. V apartmánu je klimatizace, v oknech jsou sítě proti hmyzu.

Cena za velký apartmán je 100 EUR/noc. V ceně je zahrnuta místní pobytová taxa, DPH a wi-fi.

Další fotky